Wednesday, August 03, 2011

Wordless Wednesday - my very first running skirt!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

8 comments :

 1. It´s nice. I have only one too (nike), but I don´t like skirt for long run.. what you?

  ReplyDelete
 2. I didn't really think about it, but I did a 15 km run this morning and it was perfectly fine! ... I did try the Nike on in a shop and I didn't like how it felt. Is yours pink? :)

  ReplyDelete
 3. Procházela jsem tvůj blog a krásně si zhubla za tu dobu, co běháš. :-) Fakt sluší... :-) Taky jsem chtěla sukýnku od Nike, ale Ondra mi řekl, že jsou to feministické výmysly - taky jsem na toto téma napsala článek, ale dle komentáře, jsi ho četla. Uvidíme, třeba si jí za odměnu taky někdy koupím... :-D
  (Nevím, jestli bych to anglicky napsala správně a tak píšu česky :-D )

  ReplyDelete
 4. V klidu piš česky, musím to někam napsat, že to určitě nevadí :-) Děkuji za poklonu ... teď už bych ani hubnout nemusela (si teda myslím), ale s těmi objemy to jde docela samo, holt vytrvalci na sobě nepotřebují nadbytečnou tukovou zátěž. A Ondrovi vyřiď, že si každý může běhat v čem chce a že i taková sukýnka může být výrazným zdrojem motivace sakra :D A vůbec, růžová je nejlepší! :)

  ReplyDelete
 5. souhlas! a navic je to krasne zenske... muzeme preci vypadat jako zeny i pri behani, ne? takze go do niiiii :-)

  barborkas: mam cernou, ale dneska jsem poridila i ruzovou (vyuzivam je spise na squash), ale dneska jsem v te ruzove dala pul maraton... tak, ze by zabirala ruzova barva? :-))))

  ReplyDelete
 6. Blondýna: ... Ty jdeš s těmi objemy pěkně do sebe!!! Tak jenom pozor, ať to nepřeženeš, podívej, jak to pak dopadá :)

  ReplyDelete
 7. barborkas: no mela jsem tenhle vikend v planu :-) Jsem slamenna vdova, takze jsem toho chtela vyuzit. Nastesti jsem si predtim dala poradny odpocinek.... takze jsem zatim ok. :-) No zitra stejne konec - robota vola :-((

  ReplyDelete
 8. Love it! You look soooo pretty ;) have I already told you I bought my first running shorts on Saturday? (and guess what colour, being inspired by you... ;))

  ReplyDelete