Wednesday, August 24, 2011

Wordless Wednesday

First really hard running workout after the problems with ligament in my right ankle
5x 1 km at 4:50 min/km = 7:46 min/mile - SOOO HAPPY to be running again
graph: red = heart rate, blue = pace, green = elevation
Hard workout in the crazy hot weather these days in Prague required ice bath for recovery 
as well as cottage cheese with fruits as proper fuel for muscle recovery :)


10 comments :

 1. mnam... graf je hustej. Ja vcera nevybehla :-( A rano prselo :-( musim to dnes vecer napravit. Kdyz vidim, jak ty makas... musim se nad sebou zamyslet :-)

  ReplyDelete
 2. Pěkný intervaly, koukám podle tepů, že poslední už byla fakt výživa :) Pěkně dřeš, super :)

  ReplyDelete
 3. Snidat behem koupani, to me jeste nenapadlo :) Mozna zacnu praktikovat, az budu zase pospichat... :) A ty intervaly super vykon.

  ReplyDelete
 4. Blondýna: Teď jsem to psala na jinej komentář ... tomuhle tempu tréninku předcházely 2 roky postupného přidávání intenzity, takže klíííd. Speciálně v těch Tvých five fingers, ať se nám neodrovnáš :-) Mimochodem běžíš Nike Run?

  Secan: Dík ... Myslím, že to celý bylo hozený tak o 5-10 tepů nahoru tím vedrem a klimatem celkově. No když si říkám, že tímhle nejrychlejším tempem bych jednou chtěla dát celý maraton, tak mám před sebou ještě hodně práce :D

  ReplyDelete
 5. s0cetka: to byla druhá večeře po tréninku ... potřebovala jsem si dát tu ledovou koupel, aby mi nožičky v tom vedru zbytečně neopuchly z velké zátěže a zároveň už bylo půl desátý a potřebovala jsem něco sníst, aby se svaly doplnily :) Dík za pochvalu s intervalama.

  ReplyDelete
 6. Pokud buh a nozky daj, tak pobezim. :-)

  ReplyDelete
 7. To horko opravdu dává zabrat.
  Já sem v úterý doslova odešel...
  Vyrazil sem na poslední težký trénink... kolo, poslední jídlo k obědu salát, kolo ještě ok, ale následný přechod na běh a tempové intervaly mě úplně rozmontovaly, resp. po prvním 4k okruhu sem to s mžitkama zabalil a byl sem rád, že mě kolega dotáhnul domů...
  Tak jen pro ilustraci mojí vlastní blbosti...Taková školácká chyba, učebnicový hlaďák a k tomu teploty 30+ - tj. opravdu "poprava"...
  A ledová lázeň je po těžkém tréninku v tomhle počasí skoro povinná regenerace - fakt to funguje, co? :)))
  Máš tu někde změřené prahy? Nebo údaje z testu?

  ReplyDelete
 8. Blondýna: Super!!! :)

  Secan: jo, jo, já jsem takovouhle školáckou chybu udělala při golfu a i tam to bylo znát, úplně jsem se trápila ... ledová lázeň super!!!

  A dík za poznámku o testech, už je mám od půlky července a ještě jsem se nedostala k tomu je sem dát, tak to napravím ... a v půlce září se chci jít nechat znova změřit, tak uvidíme, jak se to posunulo :)

  ReplyDelete
 9. Thanks for the comment! :) So glad to find your blog. Can't read these comments since they appear to be NOT in English...or maybe that is my pre coffee state...ha! Love cottage cheese for protein! And love your blog header!

  ReplyDelete
 10. @Amanda: Thanks for stopping by here :) Sorry for the comments, they are in Czech. Since some of my Czech readers don't feel strong enough with their English, I encourage them to comment in Czech, so we can talk :)

  The blog header is back in NYC ... sweet sweet times two years ago, I need to updated. Once again, your new photo is just simply gorgeous!!! You rock!

  ReplyDelete