Thursday, February 02, 2012

YAY for Two-a-Day!

It has been some time since I was able to squeeze in two running phases of training. So I am sharing my happiness with you. 6x 500 m intervals in the morning and tempo 5 km (3.11 miles) in the evening. I actually quite enjoy running in the crazy freezing weather we have here in the Czech Republic right now: -14° C (7° F) in the morning -11° C (12° F) for the evening run. I know this might not be so cold for someone, but it is kind of freaking cold for us. Two-a-days are great, but also tiring, so it's hitting 9 PM and I am heading off to sweet dreams place of my bedroom.

Good night and good luck! Happy running everyone!9 comments :

 1. Jsi blázen ... ale báječná ;)!!! Já se trochu přiopila s mamkou a teď už také skoro spím.

  ReplyDelete
 2. hohoooo :-) mraziva lady :-) tak enjoy... :-))))

  ReplyDelete
 3. Andrea: To víš ale už dávno ne? :) Přiopít se je někdy potřeba, někdy je potřeba dokonce se pořádně opít :D :D :D

  Blondýna: Mrazivá lady dneska jsem teda měla pocit, že jsem to přehnala a prsty na rukách už nerozhýbu, ale naštěstí se podařilo :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jeziiiis.... davej na sebe taky trochu pozor, jo? ! :-)

   Delete
 4. mas muj plny obdiv, jako tradicne..dneska to vidim tak akorat na veslo, zitra uvidim..:), musim .. no jeste na tom drobet zapracovat:), msf! 12:)

  ReplyDelete
 5. Dvakrát denně, sis vybrala vhodné počasí:-). Jseš dobrá! Mně v tomhle mrazu nabudí jedině paprsek slunce, takže ráno ani večer nepřichází v úvahu:-).

  ReplyDelete
 6. 12: Jestli Tě to uklidní, tak se taky ne vždy vydaří ... v sobotu jsem to v následku pátečního vydařeného večera taky nějak vůbec nezvládla :) Zatím si říkám, že je to pořád hodně přípravná fáze a PIM je ještě daleko, ale za chvíli asi výmluvy dojdou. Pro mě tedy výrazné negativum běžeckého tréninku a s ním spojeného hubnutí - vůbec ale vůbec nic už nevydržím (myslím tím v množství vypitého alkoholu), uběhnout toho vydržím spoustu :) :) :)

  Kopretina: No jo no, tréninkový plán se na počasí moc neptá a trenér už vůbec ne :) To máš výhodu, že můžeš vyběhnout i přes den ... a teď je teda sice mrazivo, ale za to krááásně.

  ReplyDelete
 7. No, pravda, když jsem si "trenérem" sama sobě, tak holt mám ještě na výběr:-) Občas:-))). Ty už ne.

  ReplyDelete
 8. Myslím, že oboje má svoje výhody i nevýhody :) :) :)

  ReplyDelete