Saturday, April 21, 2012

Best Czech Running Blog 2011

Once again thank you all for your votes and support that brought me to the first place of this competition! We have known the results for quite some time, but yesterday was the day when most of the participants had opportunity to meet up. The results announcement was an excuse to meet with all the others anyway. Everything greatly organized by Leona as was all the competition and many other running related events she has organized for us. Thank you Leona!

Great crowd was present: Leona, Jitka & Ondra, 12Honza, David & Zuzka, Renda, Evžen se Sárou, Věrka, ll, MireQ, s0cketka, Machy, Jirka and Miloš Škorpil (who coaches Ivana Sekyrková who just qualified for Olympics in marathon!!!). I think I surely forgot someone, sorry about that!!! I am really bad at names :( Anyway it was great evening with lot of fun and running related stories. There was even announcement of the winners, we got a huge box of delicious Mixit muesli as a winners cup and second personalized part of the prize. 12Honza got 10 pieces of Fidorka chocolate biscuits - one for each 10 km of Silva Nortica run. He shared the 3rd to 4th place with Running Shadow who couldn't make it overseas, but sent us very cute message through Honza. He set off for Zanger Grey 50 miler today! David got a green package and of course pink for me. Rose prosecco and hot pink nail polish. Leona, you are the best!

I am really addicted. I didn't run on Thursday because my right knee was feeling tired and it took my physiotherapist one hour to put me together. So after almost 48 hours without running, I did an easy 3 mile jog after coming home from the bloggers' meet up. And the knee was still improving!

This would be me heading for my long run today. I am proud that I cut it short 2 and half miles because my knee started to feel tired again. But I am really happy with the 11 miles I got under my belt! Zensah leg & arm sleeves testing as you can see on the photo (sorry for the crappy phone photos in this post).

What are your weekend workouts / runs / races???

13 comments :

 1. Bylo to fajn te videt a slyset "nazivo", dik za zapujceni sukenky pro TT, rekl bych ze na CM budou padat osobaky jako na bezicim pase:).
  Tak si brzo to koleno vylec, na PIM ti drzime palce! 12:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Slyšet "naživo" = Ty seš ale ukecaná :D :D :D Díky, díky, včera jsem to léčila těmi asi 18 km, trochu to cítím, ale má to zlepšující se tendenci :) Tak ať to běhá!

   Delete
  2. No uprimne, nepripadalo mi, ze by tam nekdo byl vylozene malomluvnej:)... A tak to ma byt, ne?
   Ted zrovna "planuju" jak skloubit ranni venceni+beh sderi+ beh do prace a z prace.. Zatim to vypada na takovou logistickou maturitu, ale vypada to, ze mam snad reseni, ktere vede k behu se psem i k vice narocnejsim km.. No uvidime.
   At nam to beha.. Musim se zlepsovat, at me uz ted na podzim nedas ve stromovce kolo jako Dan Oralek..

   Delete
  3. To jsem zvědavá na Tvůj report tohohle všeho kloubení dohromady :) :) :) Já to mám jednodušší o to, že běhat do práce je pro mě nesmysl, takže o to dřív vstávám. Resp. o to míň kilometrů v porovnání s Tebou běhám :) No nevím, nevím, jestli se zmotivuju na kroužení Stromovkou ;) Sice 18 km ve Hvězdě, to je tomu už dost blízko (počtem kol a jak to přestává bavit i Bourbona, že běháme pořád dokola)...

   Delete
 2. ;) Ráda jsem tě opět viděla.
  Ještě jednou gratulace k prvnímu místu.
  Bylo to super všechny vidět naživo. :) Ale chtělo by to celý víkend, abychom se všichni lépe poznali ... ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jo, jo, bylo to super, vidět se 2x za týden :) Jak by se Ondrovi hodil do "plánu" maraton v Amsterdamu? Že bychom udělali takový větší výlet ;)

   Delete
  2. Jo a Ty bys to samozřejmě všechno dokumentovala :) A třeba tam mají i nějaký kratší běh, to už budeš zase běhat jako laňka! :)

   Delete
  3. Já nevím, jestli maratony chce běhat. Zaměřuje se teď spíš na kratší závody a běžecké závody pro něj nejsou prioritní. Ale je to až po sezóně, tak nevím. To by musel říct on... ;)

   Delete
  4. Je mi to jasný, že si musí říct Ondra. Jsem mu takhle chtěla poslat Tě nápad do hlavičky :)

   Delete
 3. Jeste jednou taky gratulace. Pro me jsi proste jednicka (uz jsem vysvetlovala drive, zes me motivovala k tomu zacit zase behat) a jinak.. dnes jsem otevrela Behej.com a hadej co jsem nasla? :-) dvoustranu venovanou tehle soutezi! Doufam, ze tak dostanes jeste vice ctenaru :-)Ruzova forever :-))))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooooo, děkuji mockrát :) O článku v Běhej.com vím, je to super, že se o běhajících bloggerech, resp. blogujících běžcích píše :D :D :D Růžová je nejlepší!

   Delete
  2. to souhlas. Behej.com ma podle me skvely recept jak pritahnout ctenare. Je videt, ze jej pisi lide, kteri sami taky behaji..

   Delete
  3. Jo, jo, běhej je velmi sympatický časopis :) Ale přes tu aktivitu v blogosféře jsem ho ještě nestihla přečíst :o

   Delete