Monday, November 10, 2014

Another Week Of Cross Training

Wow I didn't do that much bike / stationary bike since I don't remember when :D I have to admit, I am starting to resent it a little. Have to remind myself that I should be grateful for being able to continue to train! 139 miles (224 km) of bike trainer = 10hrs 15mins, surely feels like more. Best workout of the week was the Saturday swim.

Tak tolik ježdění na kole / cyklo trenažeru jsem snad v životě neabsolvovala :D Musím přiznat, že už mi to pěkně leze krkem. Takže si vždycky musím připomenout, že mám obrovské štěstí, že vůbec můžu trénovat! 224 km (139 mil) na trenažeru = 10 hodin a 15 minut tento týden, ale mám pocit, jako by to bylo mnohem víc. Nejlepší trénink ale bylo sobotní plavání.This weekend was very physical ... I am trying to clean up one room in our basement to prepare it for my "home gym". So exciting! Means going through piles and piles of boxes, old stuff, unneeded stuff, but sometimes you find treasures - like those Starbucks mugs that were almost forgotten. The white one is the very first of my now 19 pieces collection! I surely can host a big tea party :)

Tento víkend byl fyzycky náročný ... mimo tréninku jsem hodně času strávila vyklízením jedné místnosti ve sklepě, kterou připravuju na přerod v domácí fitko. JUPÍ!!! To znamená projít nekonečné množství krabic, starých a nepotřebných věcí, občas ale narazím na poklad - například tyhle hrnečky ze Starbucks, na které už jsem málem zapomněla. Ten bílý vepředu je úplně první z mojí sbírky, která už má dneska 19 kousků! Uděláme velký čajový večírek? :)

Sunday brunch at Café Savoy with my dad!
Nedělní brunch s tatínkem v Café Savoy :)


Most of the Sunday was spent cheering for Czech Fed Cup Team! Feeling inspired to represent our tiny little country after seeing the girls rule the World team tennis competition :)

Většina neděle byla ve znamení fandění českému Fed Cupovému týmu! Když člověk vidí holky s přehledem vyhrát světovou týmovou tenisovou soutěž, je to velká inspirace k reprezentaci naší zemičky :)


And the weekend would not be complete without Sunday workout :) Do you guys know Nuun hydration? Full of electrolytes, no carbs, no calories. I love it. Ideal for the volume training at the beginning of season.

Víkend by nebyl úplný bez nedělního tréninku :) Znáte nápoje Nuun? Elektrolyty potřebné pro trénink ale bez cukrů a bez kalorií. Ideální pro objemovou přípravnou fázi.

A malý dotaz na závěr: vyhovuje anglicko-česká verze blogu? Moc prosím o Vaši zpětnou vazbu!

16 comments :

 1. Wow, takhle je to výborné!!

  ReplyDelete
 2. Dobrý Barunko, je to hezké a přehledné !

  ReplyDelete
 3. Ceskoanglicka verze je super! Anglicky sice celkem jmim, ale obcas jsem lina a radsi si clanek prectu v cestine :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Myslím, že občas jsme v něčem líní všichni :D Děkuju moc za zpětnou vazbu!

   Delete
 4. ...je to jako český dabing u filmu - je to pohodlnější, ale když to je jen ENG tak mě to nutí trochu víc zapnou mozek a občas (..nebo spíš často často...) nové slovíčko dohledat a přiučit :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D koukám, že to ještě bude zapeklitý rozhodování :)

   Delete
 5. Mě ta čeština ruší, ale to si zvyknu. Chtěla jsem se zeptat...jak měří Garmin najeté km na rotopedu?
  JH

  ReplyDelete
  Replies
  1. Uvidíme, jak to dopadne, druhá varianta, je dávat ty články v češtině na nějaké zvláštní místo :) a třeba by holt česky nebyly všechny :) Prosím Tě, Garmin má takovou "sadu", jsou to dvě čidla (jeden produkt), co měří kadenci a rychlost prostřednictvím počítání počtu otočení kola... (jako to počítají tachometry na kole bez GPS). Je to tohle: http://www.garmin.cz/produkty/sport/prislusenstvi-sport/bezdratova-cidla/snimac-rychlosti-a-kadence-gsc-10.html

   Delete
 6. Český nebo anglicky, mně je to celkem jedno. Ale držím palce, ať máš trpělivost to psát dvakrát. Z vlastní zkušenosti vím, že to není jednoduchý :-)
  A ať se brzo spraví nožka!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jj, u Tebe je mi to jasný :-) Díky moc za komentář a zítra to jdeme s nožkou trošku vyzkoušet, tak snad to bude dobrý! Jupí :)

   Delete
 7. Ahojky! Asi by bylo lepší Ti to říct normálně :) ... ale když my jsme se teď nějak dlouho neslyšely :) :) :) ... možná se budeš divit, ale já jsem jednoznačně z angličtinu. 1) už jsem si na ni zvykla a je to momentálně jeden z mála mých kontaktů s tímto jazykem :) :) :); 2) ta čeština mi přijde nějaká neučesaná; nevím, asi je to tím, že Tě znám, přijde mi, že mluvíš jinak :)

  ReplyDelete
 8. Mňa čeština ruší a článok je "roztekanejší". Zostala by som pri jednom jazyku ;)

  ReplyDelete
 9. Mně se to takto líbí, anglicky moc dobře neumím a aspoň si to nemusím překládat pomocí Google překládače. Jinak přeji hodně vytrvalosti a úspěchů. Petr K.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju moc za zpětnou vazbu Petře, ať se daří!

   Delete